Salon w domu - jak urządzić, żeby odpocząć po pracy?

Meble biurowe, urządzanie magazynu, hali, biura

Salon w domu - jak urządzić, żeby odpocząć po pracy?

Postprzez Sonata » N mar 13, 2022 13:00

Salon w domu - jak urządzić, żeby odpocząć po pracy?
Na razie wymieniam krzesła na takie jak w https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krze ... u-231.html z mocno profilowanych, wygodnych, ale chcę też zmienić sofę i kolory ścian, bo w pierwszym punkcie po wprowadzce zrobiłam je w mocno stonowanych, niemal biurowych kolorach i niespecjalnie mi to pasuje dziś.
Jak to zmienić?
Sonata
Stały bywalec - biznesowy pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): Cz sty 16, 2014 21:09
Lokalizacja: Polska Zachodnia

Postprzez » N mar 13, 2022 13:00

 

Re: Salon w domu - jak urządzić, żeby odpocząć po pracy?

Postprzez kokonka » Śr maja 25, 2022 09:17

O! To w oknach koniecznie zamontujcie plisy okienne Nafi. Dzięki temu będziecie mogli sobie dowolnie je ustawiać na oknie i decydować ile światła wpada do salonu. U mnie to się wyjątkowo sprawdza, bo po południu słońce pada bezpośrednio na telewizor. Dzięki plisom nie musze zasłaniać całego okna, tylko ustawiam plisę bezpośrednio na środek okna.
kokonka
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr maja 25, 2022 09:15

Re: Salon w domu - jak urządzić, żeby odpocząć po pracy?

Postprzez diana » Śr paź 12, 2022 07:38

Moim zdaniem salon nie obejdzie się bez dobrej jakości sofy i fotela, w którym możemy wypocząć z ulubioną książką. Jasne, dobór mebli zależy od tego, ile każdy z nas ma wolnej przestrzeni, ale to takie moje must have :) Ewentualnie sofę można zamienić na rozkładaną kanapę, w razie odwiedzin mamy jedno dodatkowe łóżko. Jak ktoś nie ma pomysłu na wypoczynek do salonu https://www.wajnert.pl/meble-wypoczynko ... dziennego/ tutaj jest kilka fajnych wskazówek. Idzie zima, przypuszczam, że dla wielu to będzie złoty kącik domu przez kolejne kilka miesięcy.
diana
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr paź 12, 2022 07:09

Postprzez » Śr paź 12, 2022 07:38

 


Powrót do Urządzanie firmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x