Aj, czuję, że czeka Cię droga przez piekło... to papierologia straszliwa,
zwłaszcza, że w takich dużych firmach odbijasz się od jednego stanowiska do drugiego... taka trochę spychologia.
Ale proponuję zrobić sobie np. szkolenie z windykacji - są takie specjalne, które właśnie dotyczą odzyskiwania należności od dużych instytucji (tu znajdziesz namiary:
http://www.wlr.com.pl/szkolenia,30-Windykacja.html ) -
myślę, że to dobra wiedza i umiejętnosci, które może pozwolą Ci trochę skrócić że tak powiem "drogę przez mękę"
