Własna działalność w Niemczech - Polak może założyć?

Luźne tematy, pogaduchy z innej beczki, relaks.

Własna działalność w Niemczech - Polak może założyć?

Postprzez rudzielec » Cz mar 01, 2018 18:17

Jak to jest z tym zakładaniem działalności w Niemczech?
Czy Polak może sobie na to pozwolić?
rudzielec
Ekspert Biznes
 
Posty: 310
Dołączył(a): So mar 01, 2014 09:17

Postprzez » Cz mar 01, 2018 18:17

 

Re: Własna działalność w Niemczech - Polak może założyć?

Postprzez pasiasta » Cz mar 01, 2018 19:35

Wydaje mi się, że może założyć firmę w Niemczech, ale trochę obawiałabym się formalności z tym związanych.
Tutaj http://carebiuro.de/ poczytaj sobie o polskiej firmie, która pomaga przez to wszystko przejść.
Myślę, że to będzie jakiś punkt wyjścia, jeśli zastanawiasz się nad tym poważnie.
Poczytaj sobie na ten stronce na czym to wszystko polega.
pasiasta
Ekspert Biznes
 
Posty: 326
Dołączył(a): So mar 01, 2014 09:15

Re: Własna działalność w Niemczech - Polak może założyć?

Postprzez urxąd » Pt kwi 22, 2022 10:34

Oczywiście , że tak. Jednym z moich biznesów w Niemczech była firma transportowa. Jednakże, busy postanowiłem przerobić jeszcze tutaj, w Polsce. Na te okazję zawiązałem współpracę z firmą HITBUS https://zabudowabusa-hitbus.pl/zabudowy-osobowe/ , zajmującą się dostarczaniem specjalistycznej zabudowy do pojazdów w tym stylu. Tym sposobem mój pojazd zaczął służyć jako transporter dla ludzi i klientów, robi to wrażenie!
urxąd
Mały biznesmen
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 20, 2022 16:09

Re: Własna działalność w Niemczech - Polak może założyć?

Postprzez magma » Pt lut 23, 2024 11:06

No to może warto pójść jednak w e-biznes? Myślę, że jest to dużo wygodniejsza forma - zwłaszcza, że teraz jest wiele możliwości, rozwiązań. Chociażby dowiedzcie się o takiej opcji, jak sprzedaż wielokanałowa omnicommerce - na czym polega? Bo teraz to rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Także warto na pewno je rozważyć.
magma
Stały bywalec - biznesowy pisarz
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt sty 06, 2023 08:18

Postprzez » Pt lut 23, 2024 11:06

 


Powrót do O wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron

x