Co macie na podłogach?

Luźne tematy, pogaduchy z innej beczki, relaks.

Co macie na podłogach?

Postprzez nomer » Pt mar 11, 2022 16:30

Niedługo się przeprowadzamy do remontowanego mieszkania i zastanawiam się co sobie położyć na podłogach aby je nieco zabezpieczyć? Chodzi mi oczywiście głównie o podłogi przy drzwiach wejściowych bo mieszkamy w miejscu gdzie na pewno będzie się nanosić, jest sporo wilgoci i nie chcę aby podłoga się szybko niszczyła. Planuję wybrać jakieś wycieraczki z dostępnych na https://www.techem-wycieraczki.com.pl wycieraczka przed drzwi - widziałam różne wzory, więc może i wam coś wpadnie w oko. a wy co u siebie macie polożone aby parkiety były w nienaruszonym stanie?
nomer
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 11, 2022 13:35

Postprzez » Pt mar 11, 2022 16:30

 

Re: Co macie na podłogach?

Postprzez byznes » Pt kwi 15, 2022 20:19

nomer napisał(a):Niedługo się przeprowadzamy do remontowanego mieszkania i zastanawiam się co sobie położyć na podłogach aby je nieco zabezpieczyć? Chodzi mi oczywiście głównie o podłogi przy drzwiach wejściowych bo mieszkamy w miejscu gdzie na pewno będzie się nanosić, jest sporo wilgoci i nie chcę aby podłoga się szybko niszczyła.


Warto od początku postawić na takie podłogi, które łatwo będzie utrzymać w czystości i nie będzie to wyzwaniem. Więc popatrz sobie za panelami podłogowymi. Przykłado na stronie polskie firmy VENIFLOOR
byznes
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt kwi 15, 2022 20:10

Postprzez » Pt kwi 15, 2022 20:19

 


Powrót do O wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron

x