obsługa prawna firmy

Wszystko o podatkach i prawie

obsługa prawna firmy

Postprzez Adamski » So maja 21, 2022 15:12

O ile macie firmę albo planujecie ją założyć to na pewno potwierdzicie, że nieodzowna jest sprawdzona kancelaria adwokacka, która zapewnia firmie kompleksową obsługę prawną. Gdybyście szukali takiej solidnej firmy od obsługi prawnej przedsiębiorstw w Bydgoszczy to skierujcie się do kancelarii adwokackiej mecenas Grażyny Michalskiej, to bardzo dobra kancelaria, także będziecie z ich usług zadowoleni. U nas spisują się bardzo dobrze, wiem, że nasze sprawy firmowe są w dobrych rękach. Zostawiam kontakt do nich https://www.adwokat-michalska.pl/oferta na stronie sprawdzicie sobie konkrety.
Adamski
Mały biznesmen
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2022 21:27

Postprzez » So maja 21, 2022 15:12

 

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez mor » Cz maja 26, 2022 13:51

Mamy firmę i najpierw byliśmy zdania, że żadnej obsługi prawnej nie potrzebujemy, ale to był błąd. Obecnie korzystamy już z kompleksowej obsługi, jaką zapewnia nam radca prawny Tomasz Zawadzki w Szczecinie. Nawiązaliśmy z nim współpracę już jakiś czas temu i od tamtego momentu natychmiastowo udziela nam pomocy w sprawach prawnych w różnym zakresie, polecam.
mor
Mały biznesmen
 
Posty: 24
Dołączył(a): Cz maja 05, 2022 10:36

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez browi » Cz maja 26, 2022 13:55

Nam taka obsługa prawna uratowała firmę, bo mieliśmy sporo problemów, które na szczęście udało się szybko rozwiązać przy pomocy Adw. Anny Jurkowskiej-Czternastek z kancelarii adwokackiej w Trzebnicy. To jest świetna, doświadczona specjalistka, która doskonale zna się na wykonywanej pracy, ma szeroki zakres usług, pomaga nam nie tylko w razie jakiś problemowych spraw, ale też np. przy zawieraniu umów, polecam.
browi
Mały biznesmen
 
Posty: 35
Dołączył(a): Cz maja 12, 2022 09:06

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez reno » Cz maja 26, 2022 14:04

No sam mam doświadczenia z różnymi klientami i firmami, wiem, że czasami tylko dobra obsługa prawna w takich sprawach może pomóc. Od lat korzystamy z usług Kancelarii Radcy Prawnego dr Barbary Lis-Kareł z Myślenic, która zna się na obsłudze prawnej. To bardzo dobra specjalistka, ufamy jej całkowicie, bo nieraz dowiodła, że potrafi zająć się nawet bardzo skomplikowanymi rzeczami.
reno
Mały biznesmen
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 05, 2022 09:23

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez zeszyt3 » Pt cze 10, 2022 13:12

Jako przedsiębiorca, potrzebowałem szeregu porad z zakresu prawa gospodarczego - a wszystko po to, aby nie popełnić głupiego błędu. Dzięki kancelarii Witkowski https://witkowski-partnerzy.pl/uslugi/p ... spodarcze/ udało mi się pozyskać szereg porad, dzięki którym wiem, czego nie robić a na czym bardziej się skupić. Na samym początku prowadzenia działalności gospodarczej, pomogli mi z zarejestrowaniem własnej działalności.
zeszyt3
Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr cze 08, 2022 09:06

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez DominikWaszekowski » Pt cze 17, 2022 09:37

Kilka razy potrzebowałam pomocy prawnej u radcy a sprawa dotyczyła mojej firmy. Biuro jkp.legal https://jkp.legal/kontakt/ w Katowicach zawsze stanęło na wysokości zadania i pomogli nawet w najtrudniejszym problemie i tak pomoc jest na wagę złota. Jakiś czas temu moja znajoma potrzebował na już adwokata i poleciła jej właśnie to biuro. Z tego co wiem już dawno są po sprawie, która zakończyła się pozytywnie :)
DominikWaszekowski
Mały biznesmen
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt cze 17, 2022 08:34

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez prezes » Śr cze 28, 2023 11:59

Stała obsługa prawna firmy to bardzo ważna sprawa. Sami w naszej firmie korzystamy z takiej usługi i możemy polecić kancelarię prawną ze Szczecina. Nasz radca prawny Rafał Wasilewski (strona: http://www.radcawasilewski.pl) specjalizuje się w prawie gospodarczym i wielokrotnie pomagał nam w skomplikowanych sprawach, ale też w codziennej działalności firmy.
prezes
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr cze 28, 2023 11:56

Re: obsługa prawna firmy

Postprzez bernadetta » Pn wrz 18, 2023 10:50

Jeśli chodzi o własny biznes na pewno przyda się Wam także rzecznik patentowy. Chociażby po to, abyście na spokojnie zarejestrowali swój znak towarowy i uniknęli nieuczciwej konkurencji. My korzystaliśmy z usług warszawskiego oddziału AOMB i wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji. No i najważniejsze, możemy spać spokojnie, bez obaw o to, że czegoś nie dopilnowaliśmy.
bernadetta
Nowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr lut 15, 2023 14:40

Postprzez » Pn wrz 18, 2023 10:50

 


Powrót do Podatki, składki, rozliczenia, księgowość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x