Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Wszystko o podatkach i prawie

Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez Sonata » Cz sty 16, 2014 21:13

Biuro rachunkowe czy księgowość online?
Jaką formą rozliczania się z fiskusem wybraliście?
Sonata
Stały bywalec - biznesowy pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): Cz sty 16, 2014 21:09
Lokalizacja: Polska Zachodnia

Postprzez » Cz sty 16, 2014 21:13

 

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez jagoda22 » Wt lut 03, 2015 14:20

Nie przekonuje mnie jakos księgowość internetowa. Jak jestem takim typem człowieka że jak czegoś sama nie zrobie i to dokładnie to musze sprawdzac po kimś. Chyba lepiej jest kupić taki program do ksiegowania http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace i w ten sposób zajmować się swoimi rachunkami. Policz sobie co bedzie dla Ciebie bardziej opłacalne.
jagoda22
Stały bywalec - biznesowy pisarz
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pt sty 23, 2015 09:52

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez urxąd » Pt kwi 29, 2022 16:50

Całe szczęście, my możemy liczyć na rachunkowość w centrum Warszawy . Biuro Rachunkowe AKRO prowadzi dla nas księgowość, co pozwoliło nam na oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Jest to kolejny argument za tym, iż zajmowanie się księgowością na własną rękę nie ma żadnego sensu. Kontakt z nimi jest prosty, wystarczy zgłosić się poprzez formularz na stronie - tak też i my zrobiliśmy! Z czasem odczujecie luz, gdy ściągną sporo obowiązków z Waszych barków!
urxąd
Mały biznesmen
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 20, 2022 16:09

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez Karolla89 » Wt maja 10, 2022 13:51

Ja swoje prowadzenie swoich rachunków zlecam firmie Experto in Tributis z siedzibą w Warszawie i moim zdaniem jest to najlepsza firma jaką spotkałam. Wszystko jest załatwione na czas i w super cenie. Jeżeli ktoś z was jeszcze nie wybrał biura to polecam zapoznać się z ich oferta na stronie https://www.expertointributis.com/kontakt.
Karolla89
Mały biznesmen
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2022 09:10

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez browi » Cz maja 12, 2022 11:07

Jednak wolimy tradycyjną formę księgowości. Korzystamy z usług kancelarii doradztwa podatkowego w Warszawie. Ich oferta jest rozbudowana, mają bardzo dobre ceny, a przy tym wykonują kawał dobrej roboty. Zajmują się naszą księgowością kompleksowo, terminowo nas rozliczają, a także doradzają nam w sprawach podatkowych, co było ogromną ulgą na początku tego roku, bo wszyscy wiemy, jak ciężko było z tymi zmianami.
browi
Mały biznesmen
 
Posty: 35
Dołączył(a): Cz maja 12, 2022 09:06

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez MalkolmLo » Cz maja 12, 2022 23:20

U nas od dawna sprawdza się jak najlepiej współpraca z biurem rachunkowym Abacus z Warszawy. To solidni specjaliści z dużym stażem i dobrym podejściem do klienta. Podrzucam ich stronę internetową - https://www.adamus.net.pl/kontakt U nich macie gwarancję kompleksowej i solidnej opieki, dzięki tej firmie będziecie mieć porządek w papierach i nie będziecie się musieli martwić o kwestie rachunkowe.
MalkolmLo
Mały biznesmen
 
Posty: 44
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2022 14:25

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez MariaAwaria13 » Wt maja 24, 2022 13:38

Ja próbowałam jednego i drugiego i szczerze mówiąc, wolę biuro rachunkowe. Jestem młodym przedsiębiorcą, potrzebuję, żeby ktoś jeszcze prowadził mnie “za rękę” w tym labiryncie podatkowym. Księgowość internetowa niestety mi tego nie zapewniła. Dlatego zdecydowałam się na usługi TaxLibris https://www.taxlibris.pl/kontakt i zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepsze biuro rachunkowe w Katowicach! Każda moja sprawa, faktura, czy zapytanie jest traktowane tak samo poważnie i zawsze jasno jest mi tłumaczone, co powinnam zrobić w następnym kroku. Bardzo cenię sobie tę współpracę!
MariaAwaria13
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt maja 24, 2022 13:37

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez Daaariusz » So cze 04, 2022 00:33

No tak, sprawdzone biuro księgowe jest ważne, nasze sprawy firmowe muszą być w dobrych rękach. My jesteśmy w 100 % zadowoleni z usług biura rachunkowego Jacka Zembatego z Bolesławca, to doskonali fachowcy z dużym doświadczeniem, na bieżąco śledzący zmiany w przepisach, są bardzo rzetelni, po prostu w pełni profesjonalni. Na stronie internetowej szczegółowo zapoznacie się z ich ofertą: https://www.biurorachunkoweboleslawiec.pl/oferta Dodam, że pod względem cenowym też jest w porządku.
Daaariusz
Mały biznesmen
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt maja 20, 2022 11:55

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez qwer » Wt cze 07, 2022 11:39

My wolimy tradycyjną formę, korzystamy z usług biura rachunkowego Dora we Wrocławiu. Mieliśmy ogromne szczęście, że natknęliśmy się na tę firmę, bo oni mają szeroki zakres usług, nie tylko zajmują się naszą księgowością, ale też sprawami kadrowo-płacowymi, itp. Doskonale sobie ze wszystkim radzą, korzystamy z ich usług od lat i nie mamy na co narzekać. Ich fachowcy znają się na wykonywanej pracy i mogę ich szczerze polecić.
qwer
Mały biznesmen
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt cze 03, 2022 08:16

Re: Biuro rachunkowe czy księgowość internetowa?

Postprzez magma » Śr lut 08, 2023 11:29

Z drugiej strony, jak macie chociaż minimalną wiedzę w tym zakresie i odpowiednie oprogramowanie, to bez problemu samodzielnie możecie prowadzić rachunkowość. Ja z
tego co wiem, to z intaxo faktury fajnie się wystawia. Jest to aplikacja, która daje wiele możliwości i jest ona łatwa w obsłudze. Także warto się jej przyjrzeć...
magma
Stały bywalec - biznesowy pisarz
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt sty 06, 2023 08:18

Postprzez » Śr lut 08, 2023 11:29

 


Powrót do Podatki, składki, rozliczenia, księgowość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron

x